ICE Transport Poland Spedycja międzynarodowa



ice_transport

kontakt

PDF

I.C.E. Transport Poland Sp. z o.o.
ul. Waszyngtona 34/36, 81-342 Gdynia

Biuro Główne Gdynia

Tel. +48 58 6672460
Fax +48 58 6672470


E-mail: mail@icetransport.pl
KRS 0000121570, Sąd rejonowy w Gdańsku,
NIP 5260301362, Kapitał Zakładowy: PLN 333.000

Sekretariat, biuro portowe


Osoba Telefon stacjonarny Telefon komórkowy E-mail

 


Sekretariat Renata Lipińska 58 667 24 60
58 661 40 30
+48 601 841 000

lipinska@icetransport.pl



Biuro portowe 58 621 32 45
58 621 32 35 FAX
portoffice@icetransport.pl


Dział Spedycji


Osoba Telefon stacjonarny Telefon komórkowy E-mail Skype

 


Kierownik Marcin Kolendowicz 58 667 24 64
+ 48 600 693 366
kolendowicz@icetransport.pl ice_gdynia_marcin

Kierownik spedycji lotniczej Jacek Hazuka 58 667 24 67
+48 605 559 666
hazuka@icetransport.pl

Spedytor Dagmara Podraska 58 667 24 65
podraska@icetransport.pl dagmara.podraska

Spedytor Tomasz Jodłowski 58 667 24 66 jodlowski@icetransport.pl tomek_jodlowski
Spedytor Karolina Jadeszko 58 667 24 68 jadeszko@icetransport.pl
Specjalista ds. transportu Artur Zianowicz 58 667 24 69 +48 601 687 833 zianowicz@icetransport.pl zianowicz_ice
Spedytor Barbara Zawisza 58 667 24 71 +48 501 807 120 zawisza@icetransport.pl
Spedytor Grzegorz Kołodziej 58 667 24 72 kolodziej@icetransport.pl
Spedytor Ewa Wódkiewicz 58 667 24 73 wodkiewicz@icetransport.pl


Księgowość


Osoba Telefon stacjonarny Telefon komórkowy E-mail

 


Główny księgowy Rafał Lipka 58 667 24 62 +48 669 950 893 lipka@icetransport.pl


Księgowa Krystyna Ciechanowicz 58 667 24 75
ciechanowicz@icetransport.pl

Księgowa Adriana Kędzierska 58 667 24 75 kedzierska@icetransport.pl


Spedycja lotnicza


Osoba
Telefon stacjonarny Komórkowy E-mail

 


Kierownik
spedycji lotniczej

Jacek Hazuka

58 667 24 67
+48 605 559 666
hazuka@icetransport.pl


Spedytor

Jakub Petryna

58 667 24 63
+48 605 035 980
petryna@icetransport.pl


Dział handlowy


Osoba Telefon stacjonarny Telefon komórkowy E-mail

 


Handlowiec
Kamil Termer
58 667 24 76
+48 605 620 653
termer@icetransport.pl



Prezes


Osoba Telefon stacjonarny Telefon komórkowy E-mail Skype

 


Prezes Zarządu Tadeusz Klimczyk 58 667 24 61 +48 601 145 676 klimczyk@icetransport.pl tadeusz_klimczyk
 
You are here: Home Kontakt